social fb  social instagram

Nasza  Klinika zmieniła lokalizację! Od 01.07 znajdujemy się pod nowym adresem: 

02-758 Warszawa, ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17

ZAPRASZAMY

Regulamin

 KLINIKA URODY & SPA TEAM BEAUTY zastrzega, że cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W przypadku wystąpienia rozbieżności pomiędzy informacjami zamieszczonymi w cenniku, a uzyskanymi bezpośrednio w KLINICE URODY & SPA TEAM BEAUTY, wiążące dla stron są indywidualne ustalenia uzyskane w KLINICE.
 
 Klienci Kliniki Urody są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem świadczenia usług przed rozpoczęciem zabiegu oraz do przestrzegania jego postanowień. Skorzystanie z oferty oznacza akceptację regulaminu bez konieczności jego podpisania.
 
 Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z oferty gabinetu kosmetycznego wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców lub prawnych opiekunów, którzy biorą za nie pełną odpowiedzialność, podpisując stosowne oświadczenie.
 
 Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami.
 
 Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty Kliniki do potrzeb Klienta, ponieważ serie i pakiety zabiegowe są układane indywidualnie.
 
 Uprzejmie prosimy o przybycie 10 min przed umówioną wizytą. Każde spóźnienie skutkuje skróceniem zabiegu lub jego nie wykonaniem.
 
 W razie nieprzybycia i nieodwołania zabiegu wykupionego w serii z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniem, zabieg podlega unieważnieniu bez możliwości zwrotu kosztów.
 
 Klinika zastrzega sobie prawo do odwołania zabiegu z jednoczesną zmianą terminu rezerwacji lub możliwością umówienia nowego terminu w późniejszym okresie, o czym klienci zostaną wcześniej poinformowani. W przypadku nagłych i niezależnych od pracownika gabinetu tj: brak prądu, wody, niespodziewana choroba. W związku ze zmianą terminu zabiegu klientka lub klient może wybrać najdogodniejszy dla siebie najbliższy wolny termin na zabieg. 
 
 Przed przystąpieniem do świadczenia usług pracownik przeprowadza z Klientką/Klientem wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu oraz ustalenia zaleceń pozabiegowych. Personel Kliniki w uzasadnionych wypadkach zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu.
 
 Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Kliniki są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do sugestii pracowników. Podczas wykonywanych zabiegów uprasza się klientów o zachowanie ciszy.
 
 Klienci powinni zgłaszać reklamacje niezwłocznie po wystąpieniu niepożądanych objawów, nie później niż w terminie 3 dni od daty wykonania zabiegu. W późniejszym terminie reklamacja nie będzie uwzględniana.
 
 Rozpatrzenie reklamacji odbywa się w okresie 14 dni od daty wpływu reklamacji do gabinetu. Za pozytywne rozpatrzenie reklamacji uznaje się naprawę wady lub w przypadku gdy naprawa jest niemożliwa zwrot pieniędzy.
 
 Ewentualne skargi, wnioski i reklamacje należy kierować do właściciela Kliniki osobiście lub emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub korespondencyjnie na adres: Klinika Urody & SPA Team Beauty 02-758 Warszawa ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17 Ewentualne zastrzeżenia złożone innym osobom lub w inny sposób mogą nie zostać rozpatrzone.
 
 
Zasady realizowania kart upominkowych:
  • karta upominkowa nie podlega wymianie na gotówkę i nie wydajemy z niej reszty
  • kartę upominkową wykorzystać można na dowolnie wybrane usługi gabinetu, nie ma możliwości wymiany bonu na produkty
  • karty upominkowe należy wykorzystać jednorazowo, przy okazji jednej wizyty.
  • data ważności to 3 miesiące od daty zakupu
 
  • osoba obdarowana dokonać może dopłaty do posiadanego bonu jeżeli skorzystać chce z szerszej gamy usług, droższych zabiegów
  • karta upominkowa upoważnia do skorzystania z usługi w Klinice Urody & SPA Team Beauty zgodnie z obowiązującym aktualnie cennikiem i wartością posiadanego bonu.
 
 
W sprawach nieuregulowanych w regulaminie rozstrzygają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Nasza  Klinika zmieniła lokalizację! Od 01.07 znajdujemy się pod nowym adresem: 

02-758 Warszawa, ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17

ZAPRASZAMY

Ostatnio dodane

Lokalizacja

Klinika Urody & SPA Team Beauty
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17
02-758 Warszawa
 

Obserwuj nas na:

social instagram

social fb

 

Biuro handlowe

ul. Powstania Styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
Nr rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001 

Kontakt

tel. (22) 623-81-11 
tel. (+48) 503-185-546
 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2021 Klinika Urody & SPA Team Beauty klinika urody warszawa, usuwanie zmarszczek warszawa, gabinet kosmetologii estetycznej warszawa, zabiegi kosmetyczne warszawa, peeling kawitacyjny warszawa, karboksyterapia warszawa, hifu warszawa, usuwanie tatuażu warszawa, salon piękności warszawa

Szukaj na stronie

✔️ Tanie strony internetowe i gadżety reklamowe I ✔️ studio5.pl