social fb  social instagram

Nasza  Klinika zmieniła lokalizację! Od 01.07 znajdujemy się pod nowym adresem: 

02-758 Warszawa, ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17

ZAPRASZAMY

BLOG KOSMETYCZNY

Ludzie robią tatuaże z wielu powodów, czy to kulturowych, osobistych, czy po prostu dlatego, że podoba im się projekt. Tatuaże stają się coraz bardziej popularne. Tak jak istnieje wiele powodów, dla których robią tatuaże, istnieje wiele powodów, dla których chcą je usunąć. Chociaż tatuaże są trwałe, to tylko do pewnego stopnia. Można je usunąć, jeśli zdecydujesz, że już ich nie chcesz. Istnieją różne sposoby usuwania tatuażu, koszty oraz czas na usunięcie tatuażu.

Jak usunąć niechciany tatuaż ?
W przypadku tatuaży specjalista użyje laserów, aby zapewnić całkowite usunięcie, niezależnie od koloru. Długość i ilość zabiegów wymaganych do usunięcia tatuażu, makijażu permanentnego będzie się różnić w zależności od rozmiaru i wzoru usuwanego tatuażu, przebarwienia, makijażu permanentnego.

Jak działa laser?
Lasery dostarczają do leczonego obszaru bardzo krótkie impulsy światła o wysokiej intensywności. Tusze do tatuażu i pigmenty wykorzystane do makijażu permanentnego selektywnie pochłaniają światło, nie niszcząc przy tym normalnej otaczającej tkanki skóry. Tatuaż, makijaż rozpuszcza się na mniejsze cząsteczki atramentu, które są nieszkodliwie usuwane przez układ odpornościowy organizmu w ciągu kilku tygodni po zabiegu. Dostępny jest również miejscowy środek przeciwbólowy, który znieczula leczony obszar.

Ile zabiegów będzie wymagać?
Usunięcie profesjonalnie nałożonego tatuażu, makijażu permanentnego to zazwyczaj proces blaknięcia, który wymaga serii zabiegów w odstępach około 4-6 tygodni. Profesjonalne tatuaże zwykle wymagają 5-10 zabiegów do całkowitego oczyszczenia. Atramenty w kolorze czarnym zwykle reagują szybciej niż atramenty w jasnych kolorach, ponieważ lepiej pochłaniają światło. Głębokość, kolor i ilość atramentu, a także położenie tatuażu na ciele są czynnikami decydującymi o tym, jak długo i jak szybko będziemy w stanie usunąć tatuaż. Większość tatuaży amatorskich, medycznych i przypadkowych jest usuwana w zaledwie 2-5 zabiegach w odstępach około 4-5 tygodni.

Czy proces powoduje bliznowienia?
Bardzo rzadko podczas stosowania tego procesu widoczne są jakiekolwiek blizny. Zapewnienie najnowocześniejszej technologii pomaga zapewnić klientom, że ryzyko powstania blizn jest znacznie zmniejszone. Zdarzały się sytuacje, w których w miejscu tatuażu utrzymuje się jaśniejszy lub ciemniejszy pigment, ale zwykle po zakończeniu cyklu leczenia leczony obszar jest nie do odróżnienia od normalnej otaczającej skóry.

Czy mój tatuaż, makijaż permanentny zostanie całkowicie usunięty?
Tak, w większości przypadków tatuaże można całkowicie usunąć. Pomyślałem, że na całkowite usunięcie niechcianych tatuaży zaangażowanych jest wiele czynników. Najważniejszymi czynnikami decydującymi są prawdopodobnie głębia, gęstość i rodzaje kolorów. Po każdym zabiegu fragmentujemy trochę więcej atramentu i trochę głębiej w skórę, często przez tydzień lub dwa pojawiają się pęcherze i strupy. Widzimy, że niektóre tatuaże znikają w ciągu 2-3 zabiegów, a w niektórych przypadkach widzimy tatuaże wymagające 8-10 lub więcej zabiegów do całkowitego usunięcia. Dbanie o leczony obszar jest najważniejszym czynnikiem w usuwaniu tatuażu bez blizny. Można powiedzieć, że im lepiej zadbasz o leczony obszar, tym lepsze efekty.

Czy proces jest bolesny?
Większość naszych pacjentów twierdzi, że zabieg laserowy sprawia wrażenie zatrzaśnięcia gumką, a dyskomfort jest z grubsza równoważny z wykonaniem tatuażu. Prawie wszyscy nasi klienci są w stanie wznowić swoją normalną aktywność natychmiast po leczeniu.

A co z rozjaśnianiem istniejącego tatuażu?
Wielu tatuatorów zachęca klientów do otrzymania minimalnej liczby zabiegów laserowych w celu rozjaśnienia istniejącego tatuażu przed pokryciem go nowym. To znacznie zmniejszy szanse na pojawienie się starego tatuażu w nowym. W większości przypadków do rozjaśnienia istniejącego tatuażu wystarczy minimum 2-4 zabiegi.

Ile to kosztuje?
Zależy to całkowicie od rzeczywistego rozmiaru i koloru tatuażu, który jest leczony.

Gdzie w Warszawie wykonać zabieg usuwania tatuażu lub makijaż pernamętny?
Laserowe usuwanie tatuaży w Klinika Urody & SPA Team Beauty - ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17, 02-758 Warszawa

POLECANE ZABIEGI KOSMETYCZNE DO USUNIĘCIA TATUAŻU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ORAZ PRZEBARWIEŃ

Zabiegi

Nasza  Klinika zmieniła lokalizację! Od 01.07 znajdujemy się pod nowym adresem: 

02-758 Warszawa, ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17

ZAPRASZAMY

Lokalizacja

Klinika Urody & SPA Team Beauty
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17
02-758 Warszawa
 

Obserwuj nas na:

social instagram

social fb

 

Biuro handlowe

ul. Powstania Styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
Nr rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001 

Kontakt

tel. (22) 623-81-11 
tel. (+48) 503-185-546
 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2021 Klinika Urody & SPA Team Beauty klinika urody warszawa, usuwanie zmarszczek warszawa, gabinet kosmetologii estetycznej warszawa, zabiegi kosmetyczne warszawa, peeling kawitacyjny warszawa, karboksyterapia warszawa, hifu warszawa, usuwanie tatuażu warszawa, salon piękności warszawa

Szukaj na stronie

✔️ Tanie strony internetowe i gadżety reklamowe I ✔️ studio5.pl